Eşit oranda ısı dağılımı mümkün!
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı?nın ilgi odağı oldu
Kategori : Fuarlar
16 Nisan 2015 06:18
17056 kere okundu.
Eşit oranda ısı dağılımı mümkün!
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı?nın ilgi odağı oldu
Kategori : Fuarlar
16 Nisan 2015 06:18
17056 kere okundu.
Isıtma, soğutma ve güç elektroniği alanında faaliyet gösteren Danfoss Türkiye, Teskon Sodex Fuarı’na katıldı. Son yıllarda Danfoss Döşemeden Isıtma Sistem Çözümleri’ne olan ilginin arttığı İzmir’de gerçekleştirilen fuarda katılımcılar, Danfoss Türkiye standına gelerek yetkililerden detaylı bilgi alma fırsatı buldular. Danfoss’un; Döşemeden Isıtma Sistemleri, Daire Giriş İstasyonları, Oda Termostatları ve Termostatik Radyatör Vanaları ürünlerini sergilediği standı, katılımcıların ilgi odağı oldu. Fuarda ayrıca, Danfoss Türkiye İş Geliştirme Müdürü Recep Burak Kolsuk da katılımcılara, ‘Hidronik (Sulu Sistem) Tesisatlarda Balanslamanın Önemi’ konulu bir seminer verdi.
 
Isı pompası ile birlikte kullanıldığında yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayan Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, tam otomasyon sağlayan kablolu ve kablosuz (wireless) kontrol sistemleri ile kullanıcılarına aynı zamanda büyük bir konfor da sunuyor.
 
Eşit oranda ısı dağılımıyla daha konforlu bir yaşam
 
Fuar katılımcıları Danfoss Türkiye İş Geliştirme Müdürü Recep Burak Kolsuk’un verdiği, ‘Hidronik (Sulu Sistem) Tesisatlarda Balanslamanın Önemi’ konulu seminerine de yoğun ilgi gösterdi. Özellikle otel, AVM, hastane ve ofis gibi büyük binalarda ısıtma ve soğutma amacıyla kullanılan mekanik tesisatta yapılacak olan balanslama işlemi ile yüzde 20’lere varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamanın mümkün olduğunu aktaran Kolsuk, ısının tüm binaya eşit oranda dağılmasıyla daha konforlu bir yaşam ortamı oluştuğunu da aktardı.

#