VERİ EMLAK?la Çeyrek Yüzyıl?.
VERi EMLAK 26.Yılında , İzmir 6 Ofisiyle Kurumsallaşmaya Devam Ediyor...
Kategori : VERi EMLAK - Kurumsal Haberler
16 Nisan 2015 06:42
16570 kere okundu.
VERİ EMLAK?la Çeyrek Yüzyıl?.
VERi EMLAK 26.Yılında , İzmir 6 Ofisiyle Kurumsallaşmaya Devam Ediyor...
Kategori : VERi EMLAK - Kurumsal Haberler
16 Nisan 2015 06:42
16570 kere okundu.

VERİ EMLAK’la Çeyrek Yüzyıl….
İlk Ve Merkez Ofisini Alsancak’ta Açan VERi EMLAK , 26.Yılıyla Birlikte 6 Ofisiyle İzmir’de Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

İzmir’deki Emlak Sektörünün Lideri Konumunda Bulunan VERi EMLAK , Sektörün Gelişiminde İlerlemesinde bir Pazar payına sahip olmasına katkı sağlamaya devam ederken yeni nesil kadrosuyla  Birikimleriyle Birlikte Alsancak , Seferihisar, Mithatpaşa, Ürkmez, Karşıyaka ve Gaziemir’de Hizmetine Devam Ediyor.

VERi EMLAK , Kurucu Yöneticilerinden Sn.Hikmet Gökçe İle Yaptığımız Söyleşide Konut Sektörünün Son Yıllarda Olduğu Gibi Bu Yılda Yükselişini Sürdüreceğini geçen yıl ise sektörün iyi bir performans gösterdiğini hatırlattı. Gayrimenkul Kaybetmez,Değer Kazanır Politikasından’da Bahseden Sn. Gökçe Geçen yıl Türkiye’de 1 milyon 265 bin civarında daire alım satımının yapıldığını ifade etti. Sürekli Değer Kazanan Gayrimenkul Sektörü Her Yıl Yatırımcısının Yüzünü Güldürdüğünü hatırlatırken Alacağı Gayrimenkulun Doğru Yerde ve Doğru kişiden alınmış olmasınında önemli olacağını aksi takdirde rotasını yanlış rüzgarda takip eden bir gemi gibi olacağını belirtti.Emlak Sektörü Güvenli Limandır, Gayrimenkul Diğer Yatırım Araçlarıyla Kıyaslandığı takdirde Karlılığını kanıtlanmış bir yatırım olduğunu , En iyi ve doğru bilgiyi VERi EMLAK ofislerinden , VERi EMLAK İnternet Sitelerinden, Alınabileceğini 26 yıllık bir deneyimin bunun güvencesi olduğunu teyit etti.

Yeni Bir Bakış Açısı Kazanmak Yeni bir açılım yapmak için kısa ve orta vadede yatırımcısının yüzünü güldüren bir sektörde çalışmanın ; Rotasını doğru çizmiş olmanın ,Müşterilerinin Kendisine gösterdiği memnuniyeti ,Esnaflık Çizgisinde Sürdürmesinin de Doğru Ekip Arkadaşlarının da Etkisinin olduğunu böylece 26 yılı sağlam adımlarla ilerleyebildiğini belirtti.Kiralamalarda ise İlk Başta yine Doğru Bilgiyi Kendilerinden ,VERi EMLAK’tan alabilceğini söylerken , Araştırmalarının iyi şekilde yapılmasını yaptığı işle kiraladığı mecurun bulunduğu bölgesinin yada kiraladığını mecurun oturulabilecek hayatını devam ettirecek doğru yerde olduğunu araştırdığı bölgenin özelliklerini yaşamak istediği yeri doğru tercih etmelernin kendi yararlarına olacağını önemle vurguladı.

Aksi Takdirde
bütün özlemlere hayalindeki hayata eksiksiz ve sürekli olarak ulaşmaktan duyulan memnuniyeti yaşayamacağını belirtti.

Son Olarak ,İzmir’de Emlak İle İlgili Bir Gayrimenkul Firması Tercih Edilecekse Bunun VERi EMLAK olması gerektiğinin doğru tercih olmuş olacağını kaydetti.

Yeni Asır Gazetesi.


#