• 33.0158
  • 36.0890
  • 42.8137

Çok Bakılanlar

Satın / Kiralayın

Satın / Kiralayın

Gayrimenkulünüzün satışı yada kiralanması için aşağıdaki linkten formu doldurarak yetkili emlak ofislerimize ulaşabilirsiniz.
Bana Emlak Bul

Bana Emlak Bul

Aradığınız gayrimenkulü bulamadıysanız aşağıdaki linkten formu doldurarak yetkili emlak ofislerimize ulaşabilirsiniz.

Veri Emlak Hakkında !

VERi EMLAK: Sektörde Kalitenin ve Güvenin Adresi!

1989 yılında kurumsal yapılaşmasını tamamlayarak emlak sektörüne adım atan VERi EMLAK, kısa sürede sektörün en iyilerinden biri olmayı başarmıştır. İlk ve merkez ofisini Alsancak’ta açan firmamız, sektörün gelişiminde, büyümesinde ve ilerlemesinde önemli katkılar sağlamıştır.

2007 yılından itibaren kurumsal yapılaşmamıza yeni bir boyut kazandırarak, bünyemize kattığımız yeni nesil kadro ile bilgi birikimimizi çoğaltıp, İzmir’in birçok bölgesine yayıldık. Loft Alsancak, Alsancak, Seferihisar, Mithatpaşa ve Bayraklı gibi önemli bölgelerde yapılaşmamızı ileri ve güçlü hedefimiz haline getirdik.

VERi EMLAK olarak, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlıyoruz. Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, hizmet zincirimizi büyüterek en çok tercih edilen lider marka olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak önceliklerimizdir.

Firmamız, ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında yenilikler getiren ve sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

VERi EMLAK olarak, birikimlerimizi ve işlevlerimizi kelimelere sığdıramayacak kadar büyük, cümlelerle betimleyemeyecek kadar ayrıntılı bir çalışma hayatına sığdırarak; Türkiye’de rekabet edebilen, büyüyen, bayraklaşan ve çok boyutlu bir gayrimenkul firması haline geldik. Yeni nesil bir sisteme uyarladığımız danışman kadromuzla, gerek bölgesel, gerekse fiziksel değişikliklerle, bölgelerimize hakim olarak en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm ilanlarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz. Instagram sayfamızı takip ederek güncel ilanlarımızdan haberdar olun!

Ofislerimiz

Bölge Hakkında

Bölge Hakkında

Hizmet vermiş olduğumuz bölgelere ait tanıtım yazı ve fotoğraflarını bu başlık altında inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
Emlak Rehberi

Emlak Rehberi

Emlak alım satım rehberi, emlak kiralama rehberi, en kazançlı yatırım önerileri ve çok daha bilgiyi bu sayfa altında bulabilirsiniz.